ben kimim

Selamun aleyküm 

arkadaşlar bugun sizlere kendim ile ilgili yaptığım icratlar ile ilgili biraz konuşacağim.
ilk olarak sadece Allah rızası için hareket ederiz yaptığım herşey rabbimin rızaını kazanmak içindir
hacklediğim hersite atiğim her adım aldığım hernefes verdiğim zaman vb. 
Şimdi herkes hacker olmak ister ama burda belirtmek isterimki ben hacker değilm hacker olmak basit değildir belki lamer bile olabilirim ama elimden geldiğince verdğim çabalar ve emekler insanlar tarafından saygınlık görüyor Allah onlardan razı olsun .
peki gelelim biz neler yaparız günlük yaşantımızda bizde diğer insanlar gibiyiz hiç bir şey filimlerde gördüğünüz gibi değildir bizde ekmek almaya çıkarız bizde sizler gibi top oynarız arkadaşlarımızla gezeriz bizlerde kavga ederiz işe gideriz geliriz ailemizle oturup çay içeriz vb. herşey anlayacağiniz filimlerdeki şeyler çok abartılmış tabi bı işin gece kısmıda var bu yazıyı gece yazıyorum en çok aktif oldğumuz zamanlar geceleridir genelikle şimdi kendim hakımda bir kaç bilgiye geçelim.

ben 2016 2017 yıları arasında bu işlere merak salan biriyim tabi bundan öncede 10 yaşinda iken facebbak vb hesaplar çalardık ama gerçek bir şekilde hackle tanişmam 2016 yılları arasında oldu.
hiç bir şahıstan eğitim Almadım buralara kadar kendim gelmeye çalıştım tabikide rabbimin izniyle peki kimdseden eğitim almadında nasıl bu şekil buralara geldin diyeceksiniz ? Haklısınız nasıl geldim acaba
bulunduğum yer itibari ile internet cafeler çok fazla her sokak başında bir internet cafe vardı ama benim evimdede bilgisayar vardı bende internet cafedekilerin bilgilerini istiyordum nasıl bilgiler ? mesela biri gider bi masa açardı bende onun oyun hesabını face hesabının bilgilerinin elime geçmesini istiyordum bunu interneten araştırdım ve buldum keyloger yapıp flashtan cafedeki pclere atacaktım ve eve gidip onların bilgilerinin elime gelmesini bekleyecektim bu şekilde gidip her masayı 1 saat açıp hepsine keyloger atmıştım tabi bu 3 gün sürdü adam fark etmesin diye araya zaman bırakıyordum :D bi hikayemde bu şekilde ve bir çok insanin bilgisi mesajlarını bu şekilde çaldmıştım burda en önemli şey gizliliktir eğer bunu birilerine anlatsaydım eminim ozaman temiz bir dayak yerdim .d 


bugune kadar bir çok  devletin sitesini hackledim bir çok kez hack haberlerine çıktım ve bu şekilde devam etirdik buralara kadar bir çok kez pes etme aşamasına geldim bir çok kez ezildim bir çok kez ezdim ama hiç yılmadım bırakmadım hep planlar yaptım onlar yaparsa bende yaparım dedim ve yaptımda Allahın izniyle.

çoğu şeyi anlatmadım ama bir kısmını anlatmaya çalıştım Allaha emanet olun.

Yorum Gönder

0 Yorumlar